Цікава пропозиція для юристів

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

У Кіровоградській області бюро будуть утворені у: м. Бобринець, м. Гайворон, м. Новоукраїнка, м. Мала Виска, м. Ульяновка, м. Долинська, м. Знам'янка, м. Світловодськ, смт Вільшанка, смт Добровеличківка, смт Компаніївка, смт Новгородка,  смт Новоархангельськ, смт Олександрівка, смт Онуфріївка, смт Петрове, смт Устинівка, м.Новомиргород.

Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua

Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року.

Додаткова інформація за телефонами: 068 834 77 45, 093 423 33 73

Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!