Спланували національно-патріотичне виховання дітей району

18 квітня заступник голови районної ради Наталія Сабліна взяла участь в засіданні районного координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

На засіданні також працювали: перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, радник голови райдержадміністрації із питань надання допомоги учасникам АТО Антоніна Горбанець, а також члени координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді: директор НВК “Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1” Володимир Карпук, директор Бобринецького технікуму ім. В.Порика БНАУ Олег Чорний, директор районного Будинку дитячої творчості Катерина Обод, директор Професійно-технічного училища № 32 Андрій Запорожець. Також, в засіданні участь взяли: методисти районного методичного кабінету відділу освіти РДА Олена Єгорова та Тетяна Пасічник, координатор Бобринецького районного парламенту дітей Наталія Щіченко, представники від районного військового комісаріату, дитячої бібліотеки й краєзнавчого музею.

На розгляд членів районного координаційного центру виносилися питання: Про виконання розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації від 09 грудня 2015 року № 351 “Про районний координаційний центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді”; Про планування роботи районного координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді; Організаційна робота щодо проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Під час проведення засідання було затверджено план заходів районного координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 рік. Також узгоджено дії всіх зацікавлених осіб по організації проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) та обговорено підготовку до участі команди учнів загальноосвітніх навчальних закладів у обласному етапі гри.