Увага чорнобильцям має бути виявлена на кожній із територій району


21 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань організації та проведення у районі заходів присвячених 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи. Під головуванням Сергія Шевченка, голови районної державної адміністрації, за участі голови районної ради Олени Гадемської, члени оргкомітету: перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, заступник голови райради Наталія Сабліна, військовий комісар Микола Капітоненко, заступник міського голови Людмила Кривошея, голова “Спілки чорнобильців Бобринеччини” Станіслав Сандрак, начальник відділу культури і туризму РДА Лариса Гребень, голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Микола Тосік, представники від управління соціального захисту населення РДА та відділу освіти РДА обговорили деталі проведення заходів на території району 26 квітня.

Так, у місті, 26 квітня о 10 годині планується урочиста хода центральною вулицею до пам’ятного знаку воїнам-афганцям й чорнобильцям та покладання квітів.

Після цього в районному Будинку культури, за участі представників від органів влади й громадськості, пройде вручення почесних грамот членам “Спілки чорнобильців Бобринеччини”, а також тематичний захід підготовлений працівниками РБК й учнями шкіл.

Цього дня після урочистих заходів з вшанування пам’яті ліквідаторів, у Свято-Миколаївському храмі відбудеться поминальний молебень за загиблими.

Обговорюючи деталі організації заходів, особливу увагу приділили тому питанню, щоб заходи з вшанування в обов’язковому порядку були проведенні на усіх територіях. Підкреслено,  що заходи присвячені одній із найтрагічніших подій в історії України мають проходити на території кожної із сільрад району. Що має на меті максимально охопити увагою кожного чорнобильця та членів їх родин, зокрема, вдів.

_______________________________________

До уваги громадян