Зелені насадження, крім озеленення, слугуватимуть символом шани захисникам України


23 квітня в рамках проведення загальнообласного суботника з благоустрою населених пунктів за ініціативи районного керівництва та активної підтримки працівників райдержадміністрації та районної ради було висаджено 450 саджанців черемшини.

Трудилися працівники-держслужбовці поблизу прибережної смуги річки Сугоклія. Крім головної мети, - озеленення, символічне насадження черемшини присвятили захисникам територіальної цілісності України та учасникам антитерористичної операції на сході нашої держави. Це підтверджуватиме пам’ятна табличка, яка буде встановлена згодом.

Так, дружніми зусиллями, за організації та участі голови райдержадміністрації Сергія Шевченка й голови районної ради Олени Гадемської було закладено нову зону зеленних насаджень.

Цього дня, в рамках зеленої толоки, працівники відділів освіти та культури і туризму РДА здійснили прибирання узбіччя автодороги при в’їзді до міста із сторони Кіровограду. Колектив райдержадміністрації очистив узбіччя від сміття, чагарників та прибрав сухі гілки дерев.

Комплекс виконаних робіт по благоустрою, впевнені держслужбовці, значно прикрасив наші околиці, а спільні зусилля не будуть марними й вже на травневі свята бобринчан радуватиме чистота, благоустрій та впорядкованість.

 

 

 

 

див.фото:

 


 

 

_________________________________________________________

До уваги громадян