Пісні про Перемогу, святість віри у незламність духу та єдність українського народу

Про святу Перемогу, про свято зі сльозами на очах співали 9 травня з нагоди Дня Перемоги місцеві таланти – вокалісти та виконавці-аматори районного Будинку культури, вихованці районної школи мистецтв, школярі.

Свої плюси і мінуси мало місце розташування сцени, яке обрало міське керівництво для проведення святкового концерту, проте глядачі радісно зустрічали артистів та підтримували оплесками пісні у їх виконанні. Останні були сповненні патріотичним змістом, який символізує притаманні українцям силу, волю, міць духу, прагнення перемоги та встановлення справедливості.

Зі сцени лунали найкращі хіти на військову тематику та пісні про Перемогу. І звісно композиції про Україну-неньку, про її синів і дочок – гідних нащадків та борців за мир, справедливість, добробут у своїй країні.

див.фото