Пленум райкому профспілки: чергові питання та підведення підсумків роботи

20 травня в актовій залі НВК “Бобринецька гімназія – ЗШ І-ІІІ ст. №1” пройшов III Пленум районного комітету профспілки працівників освіти і науки України.

Участь у роботі пленуму взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, міський голова Валерій Сніжко.

Координувала роботу пленуму голова районної профспілки працівників освіти і науки Лариса Цесарська.

На пленумі розглядалося питання “Про виконання Програми основних напрямків районної організації на 2015-2020 роки щодо організаційного забезпечення статутної діяльності, підвищення рівня і мотивації профспілкового членства та шляхи удосконалення цієї роботи виборними органами структурних ланок районної організації профспілки”.

Крім цього учасники зібрання заслухали Звіт про роботу райкому профспілки між II і III пленумами.

Серед актуальних питань, яке обговорювалося, було виплата 20% та 50% за престижність праці вчителям і бібліотекарам.

У ході засідання пленуму 30 профспілкових активіста, за підсумками участі у громадській роботі за рік, були нагороджені грамотами, подяками, дипломами та грошовими нагородами, які вручила Лариса Цесарська.

див.фото: