Збереження районної лікарні, забезпечення населення якісними медичними послугами – предмет обговорення під час зустрічі

06 червня відбулася робоча зустріч голови РДА Сергія Шевченка, голови райради Олени Гадемської із головним лікарем ЦРЛ Ларисою Семенюк. Спільно із начальником фінансового управління РДА Людмилою Нестеренко присутні обговорили аспекти роботи найбільшого та найголовнішого медичного закладу району. Зокрема, увага була зосереджена фінансовому підґрунтю та стану медичної галузі району в цілому.

Розглянувши та обговоривши нагальні питання з теми, керівники району підкреслили, що тримають на контролі усі актуальні й проблематичні питання. Крім того, відзначили, що вболіваючи за збереження районної лікарні, її матеріально-технічної бази, докладуть максимум зусиль, щоб вирішити складні моменти.

Під час зустрічі було також наголошено, що питання захисту здоров’я жителів району є пріоритетним. Тому воно є повсякчас на контролі органів влади.