У п"ятницю відбулося засідання президії Бобринецької районної ради

8 липня 2016 року головою Бобринецької районної ради Гадемською О.А. було проведено засідання президії за участю її членів – депутатів районної ради сьомого скликання Бергера С.В., Олексієнко Л.Й., Сабліної Н.А., Секрет З.Ф., Косенка С.О., Крутька Ю.М., Рибачук Н.В., Цесарської Л.Н. Також на засідання було запрошено голову Бобринецької районної державної адміністрації Шевченка С.А.

Президія розпочалася із затвердження порядку денного її роботи. Члени президії підтримали пропозицію Олени Гадемської щодо скликання шостої сесії районної ради 29 липня 2016 року о 10 годині та розглянули  перелік питань, які виносяться на її розгляд, визначилися із датою та часом проведення постійних комісій районної ради (див. Графік).

Депутати погодили список запрошених для участі у роботі пленарного засідання шостої сесії районної ради та узгодили порядок денний сесії до якого включили 44 питання. Серед них -  внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, передача окремих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району в оперативне управління Бобринецькій міській раді, утворення освітнього округу та навчально-виховних об’єднань Бобринецького району, затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, погодження на використання адміністративного приміщення колишньої Бобринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за іншим цільовим призначенням, затвердження Положення про порядок закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району та типових договорів.

Всі питання порядку денного президія запропонувала внести на розгляд постійних профільних комісій районної ради.

Насамкінець, депутати визначилися із орієнтовною датою скликання чергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання. Планується, що пленарне засідання відбудеться 26 жовтня 2016 року.