Розпочалася робота постійних комісій районної ради

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури, яке відбулося 22 липня 2016 року, депутатами було розглянуто 8 питань.

Серед них, зокрема, проект районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» Бобринецького району на 2016-2020 роки, районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.  Крім того, депутати заслухали інформації начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької райдержадміністрації Івана Петровича про хід виконання ряду програм, а саме: «Поводження з твердими побутовими відходами у районі на 2014-2020 роки», «Питна вода Бобринецького району», «Поліпшення охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки».

Начальник відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі Олег Гончарук надав інформацію щодо розгляду питання про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які виділено для рибогосподарських потреб на території Федіївської, Мар’янівської, Куйбишевської сільських рад та  земель, наданих в  постійне  користування    ДП «Долинське лісове господарство», земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Скрипник В.М.

Члени постійної комісії підтримали пропозицію депутатської групи Радикальної партії Олега Ляшка в Бобринецькій районній раді та депутатської фракції партії  ВО «Батьківщина» про звернення депутатів Бобринецької районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо невідкладного скасування рішення стосовно підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Адже нещодавно підвищені тарифи є несправедливими та неспіврозмірними з доходами родин жителів Бобринецького району. Упродовж останніх місяців громадяни України і у тому числі мешканці Бобринецького району змушені сплачувати за житлово-комунальні послуги за завищеними тарифами, що веде до зубожіння населення.

Постійна комісія вирішила всі вісім питань винести на розгляд пленарного засідання шостої сесії районної ради.