Розглянуто кандидатури на посаду завідувача трудовим архівом

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою та з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення де було розглянуто два питання спільно. А саме, звільнення з посади завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради «Трудовий архів Бобринецького району» Миргородської Н.В. та призначення завідувача цієї установи. Начальником відділу кадрової роботи апарату Бобринецької районної державної адміністрації Почтар А.А. було представлено депутатам дві кандидатури – Тетяну Братицю та Лілію Калінічеву, які проінформували про свій рівень освіти, спеціальність та трудову діяльність. Після обговорення членами комісій зазначено, що обидві кандидатури  мають високий освітній рівень, необхідну професійну кваліфікацію, стаж роботи на посадах. Тому, депутатами запропоновано внести питання про призначення завідувача КУ«Трудовий архів Бобринецького району» на розгляд пленарного засідання шостої сесії районної ради, де і буде призначено одного з кандидатів.