Працювала постійна комісія з питань діяльності ради

31 серпня 2016 року відбулося засідання постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою.  У засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко. Розглядалися питання звільнення директора районного Будинку культури Ольги Мельніченко за власним бажанням, погодження покладання виконання обов’язків директора комунального закладу Бобринецького районного Будинку культури Бобринецької районної ради, погодження покладання виконання обов’язків директора комунального закладу Бобринецького районного будинку дитячої творчості Бобринецької районної ради, погодження покладання виконання обов’язків директора комунального закладу дитячо-юнацької спортивної школи “Чемпіон” Бобринецької районної ради.  За усі питання члени комісії голосували одноголосно. На засіданні комісії вирішено погодити звільнення директора районного Будинку культури Ольги Мельніченко та призначення виконуючим обов’язки директора ДЮСШ «Чемпіон» Віктора Тернюка, виконуючою обов’язки директора Будинку дитячої творчості  - Тамару Кононенко, виконуючим обов’язки директора районного Будинку культури – Сергія Плющевського.