XV Всеукраїнський семінар представників органів місцевого самоврядування

За ініціативи Української асоціації районних та обласних рад у вересні 2016 року у смт Затока відбулася Всеукраїнська семінар-нарада для представників органів місцевого самоврядування, у якій прийняла участь голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська. Загальна тематика заходу була об’єднана навколо актуальних питань впровадження децентралізації, а саме вивчення законодавчого забезпечення процесу децентралізації, основних аспектів децентралізації в Україні. Крім того, розглядалися питання про основні напрямки бюджетної та податкової політики на 2017 рік, міжнародні проекти технічної допомоги, кадрове забезпечення спроможності органів місцевого самоврядування. Нарада-семінар проводилась у формі теоретичних завдань та практикумів, учасники спілкувалися зі спікерами заходу та обмінювалися досвідом зі своїми колегами.