Святкували День працівників освіти

З нагоди Дня працівників освіти 27 вересня 2016 року у приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи. На свято завітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, депутати районної ради. Під час поздоровлень працівників освіти Олена Антонівна наголосила на тому, що професія «вчитель» унікальна. Цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя. Учитель здійснює щоденну, кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу, віддаючи свої знання учням, вкладаючи у них частку свого серця і душі. Тому, які б зміни не відбувалися в сучасній школі, які б високі технології не входили в навчально-виховний процес, – найбільшою цінністю, найважливішим ресурсом школи був, є і залишиться вчитель. Відданість обраній справі кожного освітянина та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району.

До привітань долучились і депутати районної ради Сергій Бергер та Сергій Німенко. Від них прозвучали слова підтримки та вдячності вчителям.

За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток освіти району, високі творчі здобутки у справі навчання і виховання підростаючого покоління кращі працівники освіти району були нагороджені грамотами та подяками. Всі нагороджені отримали спонсорську грошову допомогу від депутатів районної ради Сергія Бергера й Сергія Німенка.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували працівники відділу культури, викладачі та вихованці районної школи мистецтв. В концертній програмі звучали  привітання, пісні та музика. Не залишили байдужими жодного глядача у святковій залі хореографічні композиції. Артисти подарували присутнім гарний натрій та море позитивних емоцій.