Святкували День працівника сільського господарства

18 листопада 2016 року у приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи, приурочені Дню працівників сільського господарства. На свято завітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко та його заступники, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар районного військового комісаріату Микола Капітоненко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Панібратець.

Олена Антонівна привітала аграріїв та наголосила на тому, що усе міняється у цьому світі, а сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільгоспвиробників користується кожна людина в нашій країні. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. І лише завдяки умілому господарюванню, досягнення у сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

До привітань долучились і голова райдержадміністрації Сергій Шевченко, міський голова Валерій Сніжко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Панібратець, військовий комісар райвійськкомату Микола Капітоненко. Від них прозвучали слова підтримки та вдячності аграріям району та побажання всім вагомих здобутків, миру, злагоди, добра та невичерпної енергії.

Грамотами та подяками облдержадміністрації були нагороджені працівники ПП “Агрофірма “Славутич”, ФГ “Івашини В.О”, ПАТ “Бобринецька сільгосптехніка”.

Кращі з кращих сільгоспвиробників району та їх працівників отримали грамоти та подяки районної державної адміністрації та районної ради за особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Ветеранам сільськогосподарського виробництва було оголошено подяку районної державної адміністрації та районної ради. За багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток сільського господарства району Анатолію Пітенку, Василю Плющу, Андрію Доброштану та Антолію Тесленку було вручено запашні караваї.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який подарував присутнім позитивні емоції та гарний настрій.