Мітинг до Дня Гідності та Свободи

Сьогодні український народ відзначає День Гідності та Свободи. Це свято вшановує патріотизм і мужність наших співвітчизників, які стали на захист незалежності України. Воно об’єднало дві знакові події - початок Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мали доленосне значення для України та українців, коли громадяни з гідністю несли своє прагнення до свободи.

З нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та свободи, з метою вшанування пам’яті полеглих, у приміщенні адмінбудинку біля Галереї Слави було проведено мітинг, на якому виступили голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, перший заступник міського голови Валентин Висоцький, військовий комісар районного військового комісаріату Микола Капітоненко.

Олена Гадемська відмітила, що наша країна, наш народ вистраждали право бути щасливими. Ми, українці, маємо розуміти те, що лише в єдності дій можемо досягти великої мети – побудови вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Перші особи району вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на українській землі покладанням квітів до Галереї Слави. Полеглих було вшановано хвилиною мовчання.