Депутати визначилися з датами проведення постійних комісій

Графік

проведення засідань постійних комісій з підготовки до восьмої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 21 грудня 2016 року

 

Назва постійної комісії районної ради

Дата, час проведення засідання постійної комісії районної ради

Місце проведення  постійної комісії районної ради

Голова постійної комісії районної ради

Склад постійної комісії районної ради

- з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

15 грудня 2016 року

 

о 10.30

 

21 грудня 2016 року

 

о 09.00

Кабінет заступника голови районної ради,

ІІІ поверх

 

Секрет Зоя Федорівна

Секретар комісії: Цесарський Анатолій Юрійович

Члени комісії:

Бобух Анатолій Григорович, Корінський Віктор Васильович, Німенко Сергій Іванович

– з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури

15 грудня 2016 року

 

о 09.00

Кабінет заступника голови районної ради,

ІІІ поверх

 

Косенко Сергій Опанасович

Секретар комісії: Скрипник Ірина Віталіївна

Члени комісії: Литвиненко Іван Миколайович, Романюк Віктор Арсенович

 

– з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту

14 грудня 2016 року

 

о 14.00

Мала зала районної ради,

ІІІ поверх,

каб.300

Цесарська Лариса Наумівна

Заступник голови комісії: Гура Валентина Григорівна

Секретар комісії: Штурко Геннадій Андрійович

Члени комісії: Ємельянов Олег Володимирович, Різанов Микола Станіславович, Савченко Зоя Дмитрівна

 

– з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

16 грудня 2016

року

 

о 10.00

Мала зала районної ради,

ІІІ поверх,

каб.300

Крутько Юрій Миколайович

 

Заступник голови комісії: Бергер Сергій Володимирович

Секретар комісії: Олексієнко Людмила Йосипівна

Члени комісії: Дерев’янко Марія Миколаївна, Рибачук Надія Володимирівна, Рижков Олексій Миколайович, Шевченко Сергій Анатолійович

До уваги громадян