Відбулися урочистості до Дня працівників органів місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування, 7 грудня відбулися урочистості у районному Будинку культури міста Бобринець. На святі були присутні голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної  ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко та його заступники, депутати районної ради, голови  сільських рад з колективами, керівники районних установ, організацій та представники апарату районної ради.

Олена Антонівна привітала присутніх та наголосила на тому, що сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані важливих життєвих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Вона подякувала депутатам районної ради та сільським головам за активну громадську позицію та побажала впевнено долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

До привітань долучились і голова райдержадміністрації Сергій Шевченко та військовий комісар райвійськкомату Микола Капітоненко. Від них прозвучали слова підтримки та вдячності за співпрацю  депутатам району та сільським головам.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Олена Гадемська та Сергій Шевченко нагородили Почесними грамотами та оголосили Подяки депутатам Бобринецької районної ради, сільським головам та секретарям сільських рад, представникам виконавчого апарату районної ради.

Голова районної ради відзначила Подяками за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий внесок у розвиток територіальних громад району ветеранів місцевого самоврядування.

Також на свято завітали з привітаннями та подарунками головний лікар Центральної районної лікарні Лариса Семенюк, голова райкому профспілки працівників державних установ Галина Карпова.

Урочистості супроводжувались виступами артистів Бобринецької школи мистецтв та Бобринецького районного будинку культури. Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними та хореографічними композиціями цих колективів.

По завершенню дійства Олена Гадемська подякувала організаторам свята за чудовий концерт та побажала його учасникам нових творчих звершень.