Бобринеччина оплакує загиблого земляка у зоні АТО

15 січня 2016 року, у зоні проведення антитерористичної операції, загинув наш земляк Косєєв Сергій Вікторович.

Боєць народився 20 лютого 1983 року в селі Оленівка Верхньоінгульської сільської ради.

Сергій був прйнятий на військову службу за контрактом 31 травня 2016 року на посаду водія транспортного відділення зенітно-ракетної батареї 17 танкової бригади м. Кривий Ріг.

Загинув солдат від поранення грудної клітки, несумісного з життям неподалік смт. Сіверськ Луганської області. За весь час проведення антитерористичної операції Сергій Косєєв став десятим військовослужбовцем з району, який загинув під час збройного конфлікту на сході України.

Віримо, що біль утрати не потривожить його вічного сну, а пам’ять про Героя залишиться в серцях жителів Бобринеччини та всіх добрих людей, що його знали. Царство небесне і вічна пам’ять душі загиблого.