Відбулося свято, приурочене Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні

5 травня у приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи, приурочені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дню пам’яті та примирення.

На свято завітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко та його заступники.

Олена Антонівна привітала ветеранів Великої Вітчизняної війни, усіх жителів Бобринеччини та наголосила на тому, що пам'ять про ту страшну війну навіки закарбована у наших серцях. Вона побажала кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя.

До привітань долучився і голова райдержадміністрації Сергій Шевченко. Від нього прозвучали слова підтримки та вдячності ветеранам.  Він нагадав присутнім, що кожна наша родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів. Практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших.

Ведучі заходу проникливо розповідали як війна вогняним смерчем пройшла над всією Україною.

Неперевершеними були вокальні виступи Валентини Змикало, Тетяни Базилевич, Ніни Матюхіної, Сергія Плющевського, Марини Гордус, Данила Чутори, Людмили Двірної, Анни Алб, Анжели Лафети, Тетяни Вагнер, Анастасії Кузьмічової, Наталії Нелепи, Марини Свіріпи та дитячого вокального ансамблю “Водограй”.

Хореографічні ансамблі музичної школи та районного будинку культури вразили глядачів своєю майстерністю.

Захід був наповнений високою духовністю, збагатив усіх інтелектуально, залишив незгладимий слід у душі кожного, наче констатуючи: «Велика Вітчизняна війна – назавжди в пам’яті українського народу».