Урочисто святкували День Перемоги у Бобринці

9 травня, з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Бобринці відбулася  урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату, пам’ятників загиблим вчителям та учням, воїнам-афганцям і чорнобильцям, а також до пам’ятних дошок на честь загиблих воїнів, захисників територіальної цілісності України та героя Небесної Сотні Віктора Чміленка.

Вже традиційно на площі біля пам’ятника Невідомому солдату відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, міський голова Валерій Сніжко, ветерани, військові, школярі, представники громадськості, місцеві жителі та гості Бобринеччини.

«Дорогі ветерани! В наших серцях завжди буде жити пам'ять про загиблих, про тих, хто вижив і переміг у Другій світовій війні, про героїв, які відновили з руїн Україну і рідну Бобринеччину. Низький уклін всім ветеранам, які пройшли дорогами Другої світової війни і подарували нам світле майбутнє!» - звернулася до присутніх на площі голова районної ради Олена Гадемська.

З вітальними словами до ветеранів та учасників мітингу звернулися голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, міський голова Валерій Сніжко,  військовий комісар Микола Капітоненко та учасник антитерористичної операції на сході України Михайло Дерев’янченко.

Міським головою Валерієм Сніжком було вручено ряд нагород та відзнак учасникам антитерористичної операції, військовослужбовцям і учасникам бойових дій.

Представники учнівської молоді місцевих шкіл підготували присутнім тематичну програму. Хвилиною мовчання та салютом було вшановано всіх полеглих солдатів Великої Вітчизняної війни.

Після привітальних виступів відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату.