Відбулася нарада з головами сільських рад району

17 травня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у нараді з головами сільських рад району. Нараду провів голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко.

Присутні обговорили питання підготовки до проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року. На сьогодні заплановано два заїзди дітей району до оздоровчо-спортивного табору, що знаходиться у селі Рибаківка Миколаївської області. Перший заїзд стартує 1 червня, участь в ньому приймуть діти віком від 6 до 18 років.

Також, під час наради, обговорили хід призову громадян на строкову військову службу та відбір на військову службу за контрактом. Перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник нагадав присутнім за відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо невиконання повноважень у галузі оборонної роботи та закликав до тісної співпраці спільно із правоохоронними органами й районним військовим комісаріатом.

Крім того, було розглянуто питання про доцільність надання субвенцій на придбання пожежно-технічного озброєння, особливості регуляторної політики у районі,  документальне оформлення незапитаних паїв,  особливості проведення річного плану закупівель у системі “ProZorro”, підготовка та відзначення на території району прийдешнього Дня пам’яті жертв політичних репресій.