Урочисто святкували День вишиванки та нагороджували обдарованих дітей

18 травня на площі біля Дитячої школи мистецтв жителі Бобринеччини та гості району урочисто святкували День вишиванки. До заходу долучилися колективи міста та району, вчителі та учні сільських шкіл. Кожен був одягнений у вишиванку, що продемонструвало патріотизм та любов до своєї країни та її споконвічних традицій.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова районної ради Олена Гадемська. Вона наголосила, що вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

До привітань долучився і голова райдержадміністрації Сергій Шевченко. Він побажав усім миру, злагоди, надії, віри і добра.

Також, у цей святковий травневий день, щиро вітали учнів району - переможців обласних та районних учнівських олімпіад, Міжнародних і всеукраїнських   предметних конкурсів, вчителів, які підготували переможців.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун зазначив, що 2016-2017 навчальний рік був успішним для освітньої галузі району,  школярі вибороли 19 призових місць на рівні області та держави, з них 14 місць за перемогу в обласних олімпіадах та 5 місць за перемогу в обласних та міжнародних конкурсах з навчальних предметів.

В районних олімпіадах та конкурсах школярі мають також вагомі здобутки. І це цьогорічний рекорд – 133 перемоги. Перших місць – 17, других – 61 місце, третіх місць – 55.

Такий результат – це велика праця учнів, вчителів та їх батьків.

Голова районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Сергій Шевченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун привітали учнів-переможців та вчителів-наставників дипломами та грошовими винагородами.

На святі лунали чудові запальні пісні, навіть відбувся автентичний показ моди. Неймовірні почуття городості та патріотизму переповнювали кожного, хто долучився до заходу.

Біля районного Будинку культури учасників та гостей свята зустрічали виставки вишиваних робіт із усіх територій району.

Насамкінець, всі учасники заходу взялися за руки та утворили символічний ланцюг вишиванок. Відроджувати і берегти традиції на Бобринеччині вміють!