Обдаровані діти - майбутня еліта нації

Минулого місяця на книжковому ринку України  з’явилося чергове презентаційне видання «Обдарована  молодь Кіровоградщини 2015-2016 навчальний рік», яке надає можливість познайомитися з обдарованими юними учасниками.

На  сторінках  книги  зібрані маленькі історії  життя обдарованих дітей  та досягнення вчителів нашої  області. У число талановитих і обдарованих дітей Кіровоградщини увійшло двоє учнів з Бобринеччини.

Наш район представляють учениця Бобринецької гімназії ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – Анна Сорочан та учениця Костомарівської школи І-ІІІ ступенів Еліна Ільчишина.

У 2016 році Анна Сорочан стала переможцем IV (заключного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Петра Яцика (диплом ІІІ ступеня) та IV (заключного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Григоровича Шевченка (диплом ІІ ступеня).

Еліна Ільчишина стала переможцем IV (заключного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Григоровича Шевченка.

23 травня голова районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко привітали з перемогою Еліну Ільчишину та її вчителя-наставника Ковальчук Тетяну Григорівну. Дівчинці було вручено презентаційне видання  «Обдарована  молодь Кіровоградщини».