Президія районної ради визначилася з датами засідань постійних профільних комісій

На засіданні Президії районної ради депутати визначилися з датами засідань постійних профільних комісій:

- з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою - 2 червня 2017 року о 10.00 год.

- з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури - 2 червня 2017 року о 10.00 год.

- з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення - 6 червня 2017 року о 10.00 год.

- з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту - 7 червня 2017 року о 10.00 год.