Вітаємо випускників дитячої школи мистецтв

Учора,  30 травня, відбувся 50-тий випуск вихованців Бобринецької дитячої школи мистецтв.

Своєрідний станній дзвоник батьки, діти та викладачі провели у стінах районного будинку культури. Кращі солісти та колективи школи привітали випукників. Вже 50 років у Бобринецькій районній школі мистецтв навчають маленьких жителів Бобринеччини грати на баяні, фортепіано, гітарі, співати соло і хором. Дітворі показують як виконувати хореографічні «па», танцювати гопак, польку, вальс і сучасні танці.

На свято до дітей завітала голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська. Депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітає випускників дитячої школи мистецтв, зичить їм наснаги, творчої активності та подальших звершень.