У школах району відзначали Міжнародний день захисту дітей

1 червня в усіх школах району відзначали Міжнародний день захисту дітей.
З нагоди свята голова районної ради Олена Гадемська та  голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко відвідали вихованців Кетрисанівської і Тарасівської шкіл. У цей день директори навчальних закладів відкривали пришкільні оздоровчі табори. Керівники району поспілкувалися із педколективами та їх вихованцями, здійснили огляд кабінетів, проаналізували стан харчування у школах.

В свою чергу учнями Кетрисанівської школи до Міжнародного дня захисту дітей було проведено конкурс художнього малюнка на асфальті перед входом до школи та зроблено тематичні світлини й різноманітні вироби з паперу.

У Тарасівській школі відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття пришкільного оздоровчого табору, також вихованцями навчального закладу була підготовлена та представлена тематична програма до Міжнародного дня захисту дітей.