Депутати з робочим візитом відвідали СК"Олімпієць"

8 червня з робочим візитом заступник голови районної ради Наталія Сабліна та група депутатів районної ради, заступники голови районної державної адміністрації Валентин Мельник та Людмила Сопільняк відвідали спортивний комплекс «Олімпієць», де зустрілися з директором установи Ігорем Філіпенком та його трудовим колективом.

СК «Олімпієць» є повноцінним спортивним дозвіллєвим комплексом, проте є ряд проблемних питань. На утримання території установі не вистачає коштів, надходження з районного бюджету спрямовуються лише на захищені статті. Приміщення та й сам спортивний комплекс  не функціонує на повну силу. Депутати рекомендували директору спорткомплексу укласти угоди з організаціями, які користуються стадіоном, здавати в оренду частину приміщення установи. Тоді установа матиме змогу самостійно проводити поточні ремонти та в належному стані утримувати територію.