27 жовтня відбулася колегія райдержадміністрації

27 жовтня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у засіданні колегії під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Шевченка. На розгляд членів колегії райдержадміністрації були внесені наступні питання:

- Про спільну роботу служби у справах дітей районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проживають у сім’ях на території району;

- Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Олексіївської сільської ради відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”;

- Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами Веселівської та Костомарівської сільських рад у сфері регулювання земельних відносин відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
За підсумками засідання членами колегії райдержадміністрації було прийнято ряд відповідних рішень.

Приємним моментом засідання колегії райдержадміністрації стало відзначення активних учасників Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2017”.
Так, керівництвом району нагороджено Грамотою Бобринецької райдержадміністрації колективи Благодатненської й Новоградівської сільських рад за організацію та участь у Покровському ярмарку під час проведення Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2017” .
Також Подяка райдержадміністрації була оголошена: жіночому вокальному ансамблю “Лілея” Новоградівського сільського Будинку культури та колективу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Підсумовуючи нагородження Сергій Шевченко й Олена Гадемська щиро подякували за надану допомогу під час підготовки до цьогорічної виставки-ярмарку та виголосили слова надії на тісну співпрацю у майбутньому.