Відбулася 15 сесія Кіровоградської обласної ради сьомого скликання

10 листопада заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання.

Депутати обговорили та прийняли відповідні рішення по 26-ти питаннях порядку денного, серед яких 6 депутатських запитів.

Депутатський корпус обласної ради затвердив Положення про присудження обласних премій обдарованим учням, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, а також - посадовий склад комісії з призначення вказаних обласних премій.

Тепер переможці інтелектуальних змагань, кращі педагогічні та науково-педагогічні працівники нагороджуватимуться преміями, а педагоги, які підготували більше одного переможця, отримають премії за кожного наступного призера по 100 % від мінімальної заробітної плати.