Святкування Міжнародного дня волонтерів та 26 річниці Збройних Сил України

5 грудня, у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного дня волонтерів та 26 річниці Збройних Сил України.
В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар Бобринецького районного військкомату Микола Капітоненко, військовослужбовці та волонтери, ветерани військової служби та жителі міста.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання військових, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

У ході урочистостей за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною Грамотою райдержадміністрації та районної ради був нагороджений колектив Бобринецького районного військового комісаріату.

Грамотами райдержадміністрації й районної ради також нагороджено учасників АТО: Миколу Абрамчука, Миколу Берднікова та Ігоря Остапенка.
Окрім військовослужбовців, цього дня були відзначені Грамотою Бобринецької районної державної адміністрації і Бобринецької районної ради волонтери Наталія Горецька та Ольга Станіславук за сумлінну працю, активну громадянську позицію, волонтерську діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера.
Приєдналися до вітання й нагородження військовослужбовців і волонтерів міський голова Валерій Сніжко та військовий комісар Микола Капітоненко, який
вручив медаль “Захиснику Вітчизни” учаснику антитерористичної операції Денису Мохонько.

На завершення урочистостей відбувся святковий концерт.