Вітали працівників органів місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування, 8 грудня відбулися урочистості у районному Будинку культури міста Бобринець. На святі були присутні голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної  ради Наталія Сабліна, заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, депутати районної ради, голови сільських рад з колективами, керівники районних установ, організацій та працівники апарату районної ради.

Олена Антонівна привітала присутніх та наголосила на тому, що сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані важливих життєвих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Вона подякувала депутатам районної ради та сільським головам за активну громадську позицію та побажала впевнено долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

До привітань долучились і заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник та військовий комісар райвійськкомату Микола Капітоненко. Від них прозвучали слова підтримки та вдячності за співпрацю  депутатам району та сільським головам.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Олена Гадемська та Валентин Мельник нагородили Почесними грамотами та оголосили Подяки депутатам Бобринецької районної ради та сільських рад, сільським головам.

Так, Почесною Грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджено депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання Віктора Корінського та Івана Литвиненка. Грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджено депутата Благодатненської сільської ради Валентину Івашину, Буховецької сільської ради - Валентину Розсаханову, Мар’янівської сільської ради - Віктора Стеценка, Сугокліївської сільської ради  - Віктора Фролова та Солонцюватської сільської ради - Бориса Шевченка.
Головою районної ради відзначено подарунками депутатів районної ради декількох скликань Сергія Бергера й Сергія Німенка, сільських голів Павлогірківки та Новоградівки – Віру Мазенко та Миколу Нечая.

Також на свято завітали з привітаннями та подарунками головний лікар Центральної районної лікарні Лариса Семенюк, голова райкому профспілки працівників державних установ Галина Карпова.

Урочистості супроводжувались виступами артистів Бобринецької школи мистецтв та Бобринецького районного будинку культури. Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними та хореографічними композиціями цих колективів.