Футбольному клубу "Новатор" - 30 років!

9 грудня, у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці діяльності футбольного клубу “Новатор”.

З ювілеєм футбольний клуб Бобринецького району привітали голова районної ради Олена Гадемська, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, міський голова Валерій Сніжко, депутат Бобринецької районної ради Сергій Німенко.

Олена Гадемська відзначила, що ФК "Новатор" має неабиякий досвід, набутий за ці роки командою та її тренерами. Вона побажала не зупинятися на досягнутому, постійно збільшувати кількість шанувальників, а також щастя, здоров’я та удачі усім причетним до цього свята.

У ході урочистостей за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі та з нагоди 30-ї річниці Бобринецького футбольного клубу “Новатор” керівництво району нагородили Почесною Грамотою райдержадміністрації та районної ради голову громадської організації “Бобринецька районна федерація футболу” Романа Кравченка та відзначили Грамотою районної державної адміністрації і районної ради Павла Ліщука та Ігоря Філіпенка.

До привітань ювілярів приєдналися голова Кіровоградської обласної федерації футболу Віктор Безсмертний, голова Бобринецької районної федерації футболу Роман Кравченко та перший тренер ФК “Новатор” Володимир Кундель. Вони відзначили активних гравців, ветеранів й меценатів футбольного клубу. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про футболістів, що відійшли у вічність.
Під час святкового заходу присутнім в залі була представлена фото-презентація найкращих здобутків футбольного клубу за його 30-річну історію.

Працівники районного Будинку культури та вихованці районної дитячої школи мистецтв подарували присутнім тематичний концерт.