Обговорили наявний стан доріг району

18 січня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у зустрічі заступника голови райдержадміністрації Людмили Сопільняк з начальником філії “Бобринецький райавтодор” Сергієм Бичковим.
На робочій зустрічі також були присутні начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко, фахівці управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА.
Основною темою обговорення під час зустрічі став розгляд надання пропозицій від Бобринецького району щодо реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Кіровоградської області у 2018 році.
Учасники зустрічі детально обговорили наявний стан шляхів сполучення між населеними пунктами району, у підсумку вирішено подати пропозиції про шість найбільш проблемних об’єктів дорожньої інфраструктури, які вимагають негайного ремонту або реконструкції.