Урочистості до Дня Соборності України

Сьогодні, у великому залі адмінприміщення районної ради, за участі голови районної ради Олени Гадемської та застуника голови районної державної адміністрації Людмили Сопільняк, відбулися урочисті та святкові заходи до Дня Соборності України. На урочистості зібралися представники районних організацій, управлінь та відділів.

Звертаючись до присутніх, Олена Гадемська та Людмила Сопільняк зазначили, що День Соборності є святом споконвічної мрії українського народу про незалежну та соборну національну державу. День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель та єдності зусиль в ім'я розбудови нашої держави.

Патріотичними піснями та яскравими виконаннями вітали присутніх колективи районного будинку культури та школи мистецтв.