Щотижневу онлайн-нараду провів Сергій Кузьменко

29 січня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

У ході наради голова облдержадміністрації озвучив, що минулого року майже стовідсотково використано кошти, які надійшли в область із Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію соціально важливих проектів, а це більше 63 мільйонів гривень. Ефективно освоювалися і кошти субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій. Однак деякі міста і райони не використали такі надходження у повному обсязі.

Голова облдержадміністрації також закликав керівників територій співпрацювати з народними депутатами, обраними від їхніх округів, у питаннях виділення коштів з Держбюджету на потреби їхніх регіонів.

Також, очільником області акцентовано увагу на завданнях, впроваджуваної в державі медичної реформи.

Сергій Кузьменко підкреслив, що за останні декілька років влада спрямувала значні зусилля і кошти для підвищення якості медичного обслуговування в обласній лікарні, обласній дитячій лікарні, обласному госпіталі, кардіоцентрі, а також районних і міських лікарнях. За тиждень райони, села та ОТГ мають завершити розробку механізму функціонування первинної ланки надання медичних послуг.