У Новоградівці відбулися загальні збори громадян

15 березня у селі Новоградівка відбулися загальні збори громадян.  У зібранні взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова Новоградівської сільської ради Микола Нечай, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Юрій Вербовий, головний лікар центральної районної лікарні Лариса Семенюк, головний лікар КЛЗ «ЦПМСД» у Бобринецькому районі Наталія Кубенко, громадяни села та землекористувачі.

Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова Микола Нечай звітував перед громадою про проведену роботу упродовж 2017 року, зробив акценти на місцевому бюджеті, його надходженнях та видатках, інформував присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомив присутніх з перспективами розвитку населеного пункту.

Під час зустрічі голова районної ради Олена Гадемська, представники структурних підрозділів РДА відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення соціальних питань.

За результатами сходки громадян дано доручення відповідним структурам вжити заходів щодо вирішення проблемних питань, які турбують населення.