Медики району проаналізували роботу за 2017 рік

Сьогодні, 28 березня, у великому залі адмінприміщення Бобринецької районної ради відбулося засідання медичної ради по підсумках діяльності лікувально-профілактичних закладів Бобринецького району. Про роботу центральної районної лікарні за 2017 рік звітувала головний лікар Бобринецької ЦРЛ Лариса Семенюк.

Окрім медиків району, працівників медичної галузі, послухати про досягнення районної медицини завітали представники Кіровоградського обласного департаменту  охорони здоров’я, голова районної ради Олена Гадемська, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, міський голова Валерій Сніжко, депутати районної ради та сільські голови територіальних громад району.

Присутні заслухали цікаву і змістовну доповідь головного лікаря Бобринецької ЦРЛ Лариси Семенюк, яку вона побудувала, використовуючи графічні матеріали із порівняльними цифрами та інформативними блоками про відремонтовані об`єкти, придбану медтехніку, кількість населення охопленого наданням медичних послуг та ще про багато позитивних змін.

Також Лариса Віталіївна зробила порівняльну характеристику розвитку та протікання найпоширеніших хвороб серед населення району відносно попередніх років.

Доповідачка розповіла про деяке зменшення рівня народжуваності у районі і збільшення смертності та назвала головні причини цього.

Як і в усьому світі, в нас лідирують серцево-судинні хвороби, далі – онкологічні захворювання, багато смертей спричинені травмами.
Керівник установи детально зупинилася на основних завданнях на 2018 рік, зазначивши, що першочерговим є обстеження дітей, вагітних жінок, надання невідкладної допомоги населенню, імунопрофілактика, раннє виявлення захворювань.
Роботу медиків районного центру первинної медико-санітарної допомоги проаналізувала його головний лікар Наталія Кубенко.

За підсумками засідання медичної ради прийнято відповідне рішення. Роботу закладів охорони здоров’я визнано задовільною. Були визначені також пріоритетні напрямки діяльності охорони здоров’я на найближчу перспективу. Серед основних – підвищення стандартів та якості медичного обслуговування населення, профілактика захворювань, удосконалення екстреної медичної допомоги, поліпшення демографічної ситуації, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району.