Заслухано звіт за підсумками роботи райдержадміністрації у 2017 році

28 березня в малій залі райдержадміністрації було заслухано звіт керівництва Бобринецької районної державної адміністрації за підсумками роботи у 2017 році, який оприлюднили перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник та заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк.

Участь в обговорені публічного звіту взяли: заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівники й працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від установ, організацій та громадських об’єднань району.

Під час звітування керівництво райдержадміністрації підкреслило, що робота районної державної адміністрації протягом минулого року була направлена, в першу чергу, на реалізацію завдань щодо сталого економічного зростання, поліпшення життєвого рівня населення, покращення соціального захисту його найменш забезпечених верств.

У результаті реалізації послідовних організаційно-економічних заходів та цілеспрямованої роботи досягнуто позитивних результатів у провідних галузях і сферах діяльності та підвищенні матеріального добробуту населення. Основним шляхом досягнення успіху є ефективна співпраця між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування шляхом здійснення співфінансування тих чи інших завдань.  Пріоритетними ж завданнями залишається збільшення надходжень  до бюджетів усіх рівнів, створення нових робочих місць, залучення інвестицій в економіку району, розвиток інфраструктури населених пунктів району.

Після закінчення основної доповіді всі охочі могли поставити запитання керівництву райдержадміністрації та отримати відповіді на них.