Відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території району та міста

Напередодні Дня Перемоги заступник голови районної ради Наталія Сабліна спільно з головою Бобринецької районної державної адміністрації Олегом Тертичним та головою районної організації ветеранів України Інною Гребенюк відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території району та міста.

Гості привітали шанованих ветеранів: Павла Івановича Крамаренка (Златопільська громада), Миколу Сергійовича Вернидуба (Кетрисанівська громада), Івана Захаровича Кондратьєва (Чарівненська громада) з Днем Перемоги, подякували їм за їх внесок у справу визволення нашої Батьківщини та за звитяжну працю вже у повоєнні роки. Від імені влади та громад району ветеранам було вручено квіти та подарунки.

Із подарунками та щирими слова вдячності завітали до ветеранів, що проживають на території міста: Григорія Івановича Безсонова, Дем’ян Дем’яновича Неклеси, Віри Яківни Коваль, Любові Григорівни Войнаровської та Івана Васильовича Хмарина. Також привітали з прийдешнім Днем Перемоги родину Григорія Яковича Ворнікова – його подарунки отримала донька, оскільки ветеран на момент візиту до нього перебував у Кропивницькому.

Загалом цими днями на території району жоден учасник Великої Вітчизняної війни не залишився поза увагою. Голови сільських рад, учні місцевих шкіл відвідують ветеранів вдома, аби сказати їм щире спасибі за їх героїчне минуле, яке є живим прикладом відданості Батьківщині, непереборної сили духу та прагнення до перемоги.