Святкували День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня у приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи, приурочені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дню пам’яті та примирення.

На свято завітали заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та його заступники, голова міської ради Валерій Сніжко.

Наталія Анатоліївна привітала ветеранів Великої Вітчизняної війни, усіх жителів Бобринеччини та наголосила на тому, що пам'ять про ту страшну війну навіки закарбована у наших серцях. Вона побажала кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя.

До привітань долучився і голова райдержадміністрації Олег Тертичний. Від нього прозвучали слова підтримки та вдячності ветеранам.  Він нагадав присутнім, що кожна наша родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів. Практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших.

Військовий комісар Микола Капітоненко та учасник антитерористичної операції Олександр Мусієнко  щиро привітали всіх зі святом та всі разом згадали загиблих на війні та в зоні Антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Ведуча заходу проникливо розповідала як війна вогняним смерчем пройшла над всією Україною.

Неперевершеними були вокальні виступи Тетяни та Олександри Богдан, Валентини Змикало, Тетяни Базилевич, Ніни Матюхіної, Сергія Плющевського, Марини Гордус, Анастасії Кузьмічової, народного аматорського жіночого вокального квартету “Лілея”, народного аматорського вокального ансамблю “Червона калина”.

Хореографічні ансамблі музичної школи та районного будинку культури вразили глядачів своєю майстерністю.

Захід був наповнений високою духовністю, збагатив усіх інтелектуально, залишив незгладимий слід у душі кожного, наче констатуючи: «Велика Вітчизняна війна – назавжди в пам’яті українського народу».

До уваги громадян