Вшанували жертв політичних репресій

20 травня в Україні відзначали День пам’яті жертв політичних репресій. Це День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні внаслідок переслідувань комуністичного режиму.

Голова районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний вшанували всіх невинно закатованих у ті жахливі роки. Впродовж десятиліть людей нищили тільки за те, що вони любили Україну і хотіли бути господарями на своїй землі. ХХ століття було жорстоким – голодомор, коли загинули мільйони,  політичні репресії, коли сотні тисяч були запроторені у тюрми та мільйони депортованих з рідних домівок у Сибір та ГУЛАги.

Керівники району поклали квіти до пам’ятного знаку, встановленого жертвам голодомору і політичних репресій у Бобринці та хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти і здобути омріяну поколіннями незалежність. І сьогодні ми не маємо іншого вибору, ніж захистити свою державу, свою свободу, свій демократичний вибір.

Вічна пам'ять померлим. Молимося за душі всіх, хто загинув у ті жахливі роки.