Сесія районного парламенту дітей

23 травня у залі Бобринецької районної ради відбулася ІІ сесія ХІІ скликання Бобринецького районного парламенту дітей.

На засіданні були присутні голова Бобринецької районної ради Гадемська Олена Антонівна, голова Бобринецької районної державної адміністрації Тертичний Олег Васильович, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Різун Олексій Леонідович, педагоги та учні, члени шкільного учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району.

В ході сесійного засідання головою районної ради Оленою Гадемською, головою районної державної адміністрації Олегом Тертичним, начальником відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Олексієм Різуном, представником батьківського комітету Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оленою Сендзюк та Президентом районного парламенту дітей Попович Альоною було підписано Угоду про співпрацю.

Олег Тертичний привітав депутатів районного парламенту дітей та побажав їм бути успішними у навчанні і суспільній діяльності, адже саме їм розбудовувати наш район у майбутньому.

Олена Гадемська побажала представникам учнівського самоврядування, успіху у подальшій діяльності, висловила впевненість, що депутати районної ради зроблять усе можливе,  щоб наші діти та учнівська молодь району мали змогу здобувати якісну освіту та досвід громадської роботи.

У ході роботи сесії голови шкільних парламентів прозвітували про роботу учнівського самоврядування у міжсесійний період.

Депутати сесії обласного парламенту дітей Халілова Діана та Цветік Марина розповіли про участь у роботі сесії та поділилися враженнями від участі у заходах програми дозвілля.

Під час роботи депутатів  учнівського самоврядування у комісіях члени комісій обговорили проведену роботу по виконанню рішення І сесії ХІІ скликання парламенту дітей та напрацювали план дій на наступний міжсесійний період.

По завершенню роботи у комісіях депутати взяли участь у флешмобі «Ми патріоти своєї землі».