Відбулося засідання Президії Бобринецької районної ради

23 травня, під головуванням голови районної ради Олени Гадемської відбулося засідання Президії Бобринецької районної ради.

Члени президії розглянули  перелік питань, які виносяться на сімнадцяту позачергову сесію районної ради, визначилися із датою та часом проведення постійних комісій районної ради (див. оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду).

Депутати погодили список запрошених для участі у роботі сесії, яка відбудеться 30 травня та узгодили порядок денний сесії до якого включили наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

2. Про припинення в результаті реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення.

3. Про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради”.

4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

5. Різне.

Усі питання порядку денного Президія вирішила внести на розгляд профільних постійних комісій районної ради.