Працювала постійна профільна комісія райради

25 травня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської. Окрім членів комісії, у засіданні прийняла участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Депутати зібралися з метою обговорення питань порядку денного позачергової сесії районної ради, яка відбудеться 30 травня.

Заслухавши доповідачів, депутати погодили внесення наступних питань на 17 позачергову сесію районної ради:

-  про припинення в результаті реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення;

-  про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради”.