Вітали учнів-переможців району

Наприкінці травня у великому залі районної ради відбулося свято «Юна еліта Бобринеччини - 2018». Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та заступник голови районної ради Наталія Сабліна щиро вітали учнів району - переможців обласних та районних учнівських олімпіад, Міжнародних і всеукраїнських   предметних конкурсів, вчителів, які підготували переможців.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун зазначив, що 2017-2018 навчальний рік був успішним для освітньої галузі району,  школярі вибороли 18 призових місць на рівні області та держави, з них 14 місць за перемогу в обласних олімпіадах та 4 місця за перемогу в обласних та міжнародних конкурсах з навчальних предметів.

В районних олімпіадах та конкурсах школярі мають також вагомі здобутки. Такий результат – це велика праця учнів, вчителів та їх батьків.

Заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова райдержадміністрації Олег Тертичний, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун привітали учнів-переможців та вчителів-наставників дипломами та грошовими винагородами.

На святі лунали чудові запальні пісні, неймовірні почуття городості за дітей району переповнювали кожного, хто долучився до заходу.