Відбулася 17 позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 30 травня відбулося пленарне засідання сімнадцятої позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Олена Гадемська.

На сесії були присутні 19 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та його заступники, голови сільських рад району та інші.

До порядку денного засідання було включено наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

2. Про припинення в результаті реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення.

3. Про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради”.

4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

5. Різне.

Депутати розглянули всі питання порядку денного та врахувавши пропозиції постійних профільних комісій підтримали рішення, які виносились на розгляд пленарного засідання.

Після розгляду питань порядку денного сесії перед присутніми виступив старший офіцер Бобринецького районного військового комісаріату Едуард Кутровський. Він озвучив список осіб, які самовільно залишили військові частини в зоні АТО та звернувся до голів сільських рад з проханням промоніторити на своїх територіях перебування дезертирів.