Діти - майбутнє нашої держави

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості і одвічної надії. Діти - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Усі ми повинні допомогти їм знайти своє покликання, той єдиний вірний шлях, завдяки якому вони стануть гідними громадянами України.

1 червня в дитячому відділенні Бобринецької центральної районної лікарні голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Неклеса привітали дітей, позбавлених батьківського піклування зі святом. Дітям подарували найнеобхідніші речі, іграшки та солодощі.

Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку дорослих та сяючих посмішок!