Під час онлайн-наради розглянули важливі питання

11 червня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко зазначив, що минулої п'ятниці на сесії обласної ради депутати підтримали фінансування окремих обласних програм, у тому числі програми щодо придбання медичного обладнання у заклади охорони здоров'я.

Про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки у культурно-видовищних, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров'я із стаціонарним лікуванням учасників наради поінформував начальник управління ДСНС України в області Віталій Миронюк. Він звернувся до керівників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аби вони подбали про збільшення видатків на виконання протипожежних заходів по об’єктах охорони здоров’я та освіти під час корегування бюджетних показників, і вже зараз розпочали роботу з приведення закладів освіти у належний протипожежний стан. Відповідні роботи мають бути завершені до початку нового навчального року.

З 1 квітня 2018 року триває приписна кампанія пацієнтів до лікарів первинної ланки шляхом підписання декларацій. За інформацією начальника департаменту охорони здоров'я ОДА Олега Рибальченка, озвученою під час апаратної наради голови облдержадміністрації, станом на 11 червня 2018 року задекларовано близько 205 тис. пацієнтів (або 21 % жителів області), у Бобринецькому районі підписали декларації з лікарями 9,3% жителів району.