Відбулася щотижнева онлайн-нарада

18 червня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради розглядалися питання збору врожаю на териториторії області, стан ремонту доріг. Зокрема, голова облдержадміністрації зауважив, що після збору врожаю і оцінки фінансової ситуації на господарствах слід провести зустрічі з сільгоспвиробниками щодо обговорення можливостей підвищення заробітної плати на підприємствах. Він наголосив, що питання виплати середньої заробітної плати в аграрній сфері на контролі влади.

Сергій Кузьменко також доручив проконтролювати стан підготовки навчальних закладів Кіровоградщини до нового навчального року (щодо проведення ремонтних робіт у школах, зокрема, у спортивних залах та їдальнях), а також проаналізувати, скільки коштів виділено з районних бюджетів на підтримку закладів освіти.

Голова районної ради нагадала присутнім, що 22 червня відбудеться чергова 18 сесія районної ради сьомого скликання.