Бюджетна комісія розглянула питання порядку денного

Сьогодні, 21 червня, під головуванням Юрія Крутька відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняла участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств районної ради.

Порядок денний засідання налічував 8 питань, запропонованих до розгляду на черговій 18 сесії районної ради та інші питання, розглянуті членами комісії як різні.

Члени комісії розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.